9142 NERO ASSOLUTO Z MEMORIAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9142 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 9142 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 135cm / 53inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 300kg |
| Block | 9142 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 28 |
| Length | 303cm / 119inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 9142 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |